Autopia yine Gayrimenkul sektöründe Birinci


Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan Mipim ve Architectural Review Dergisinin düzenlediği Future Awards 2013’de AUTOPIA PROJESİ retail kategorisinde dünya birincilik ödülü ile onurlandırıldı. Global gayrimenkul dünyasının üst düzey profesyonellerini bir araya getiren ve dünyanın en büyük fuarı olan Mipim ‘de sayılı yarışmalardan birisi kabul edilen ,Future Project Awards 2013 ödüllerinin gala ve ödül töreni 13 Mart Çarşamba gecesi Fransa Cannes’da gerçekleştirilecek.

Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat ortaklığının, vizyonu ve sektör tecrübesi ile hayata geçirdiği ve mimarlığını Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak’ın üstlendiği AUTOPİA projesi ,böylesine üst düzey bir yarışmada birincilik almakla yetinmeyerek, kazandığı ödülle rekabetci dünyadan mimar ve yatırımcıların bir araya geldiği gayrimenkul arenalarında başarı elde edebilen ve takdir toplayan bir Türkiye projesi olduğunu gösterdi.

Bu yıl Türkiye ‘nin Onur ülkesi seçildiği Cannes’ da düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MIPIM in ödülleri,gayrimenkul sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak biliniyor.

Halkın Favorisi AUTOPİA


Web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelmiş Altın Örümcek Web Ödülleri, Türkiye’deki ilk ve tek platform bağımsız organizasyondur.

2002 yılından günümüze gerçekleştirilen ve bu yıl 9. kez düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri tarafından her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeler belirlemektedir. İş ve günlük hayatımızda her geçen gün çok daha önemli bir konuma sahip olan internetin gelişimine paralel olarak, Altın Örümcek Web Ödülleri, her sene pek çok farklı kategoride web sitelerini ödüllendirmektedir. 9. Altın Örümcek Web Ödüllerinde her kategoride finale kalan siteler arasında, jüri değerlendirmeleri ile belirlenen ödül sahiplerinin yanında sadece halk oyları ile belirlenen Halkın Favorileri de seçilmiştir.

Bu sene AVM kategorisinde halkın favorisi seçilen Autopia Projesi, sektörüne sağladığı farklı bakış açısının yanı sıra açılış tarihi öncesinde kazandığı farklı içeriklere sahip ödüllere bir yenisini daha eklemiş olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’ne AUTOPIA Damgasını Vurdu.

24 Eylül Cuma günü İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında hem Türkiye’nin 2010 yılındaki Mimari Projesi hem de Avrupa’nın 2010 yılındaki Mimari Projesi kategorilerinde birincilik ödüllerini kazanan Autopia bu sene düzenlenen ödül törenine adeta damgasını vurdu.

Global emlak dünyasının üst düzey profesyonellerinin bir araya geldiği törende kazandığı iki ödül ve sahip olduğu benzersiz projesi ile tüm katılımcıların takdirini toplayan Autopia, 50 kişilik değerlendirme kurulu tarafından her iki kategoride de rakiplerinden çok yüksek oranda puanlar alma başarısını gösterdi ve 27 Kasım 2010 tarihinde yine Londra’da bu kez ‘Dünyanın En İyisi’ni bulmak için düzenlenecek yarışmaya katılmaya hak kazandı.

İngiltere büyükelçimiz Sn. Ünal Çeviköz’ün onurlandırdığı Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri gala ve ödül töreninde, Keleşoğlu İnşaaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Keleş, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yaşar Gül, Autopia Projesi mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu ile Autopia Genel Müdürü Bilge Çalıklı Arpacı, böylesine üst düzey bir yarışmada birincilikler almanın onurunu yaşarken, dünyada takdir toplayan bir Türkiye projesine imza atmaktan son derece gururlu olduklarının altını çizdi.

Avrupa’nın en büyük otomobil alışveriş merkezi Autopia’ya hoşgeldiniz

Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia, sizi 365 gün devam eden bir otomobil fuarına davet ediyor. Autopia, birinci ve ikinci el otomobil galerileriyle her zevke ve bütçeye uygun otomobil seçeneklerini bir arada sunuyor. Üstelik ziyaretçiler isterlerse alışveriş merkezindeki tüm galerilere araçları ile kolayca ulaşabiliyorlar.

Türkiye’de bir ilk olan, alışveriş merkezinin üstünde bulunan test sürüş pistinde almak istedikleri aracı anında deneyebiliyorlar.Autopia, gerçekleştirdikleri projelerle inşaat sektörünün önde gelen grupları arasında yer alan Gül İnşaat ve Keleşoğlu İnşaat’ın ortaklığıyla inşa ediliyor. Otomotiv sektöründe devrim yaratan Autopia’yı yılda 6.000.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor..

Autopia’nın yaşam alanları ve otoparkı, otomobilseverlerin yanında ailelerin de rahat bir şekilde ziyaret edebilmeleri için tasarlandı. Yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar, tüm işlemlerin hızlı ve kolayca yapılmasına olanak sağlıyor. Müzayede salonundaki açık artırmalarda her model otomobil çok özel koşullarla satın alınabiliyor..

Autopia’nın içinde bulunan otomobil yedek parça, aksesuar ve tuning mağazalarında otomobille ilgili her şeyi bulmak mümkün. Klasik, antika otomobiller, özel otomobil sergileri ve koleksiyonlarının yanında motosiklet, bisiklet, deniz araçları, akülü araçlar ve maket uçaklarla Autopia, hareket eden her şeyin içinde olduğu büyülü bir dünya...